فهرست بستن

آزمونهای آنلاین خانه شهرسازان ایران

پس از چندین سال کوشش و تجربه‌اندوزی در زمینه‌ی برگزاری دوره‌های گوناگون آمادگی کنکور کارشناسی‌ارشد شهرسازی از ۱۴ سال قبل موفق شدیم مرکزی خاص شهرسازان و علاقه‌مندان به این رشته جهت یاری رساندن به داوطلبین گرامی در راستای قبولی در کنکور کارشناسی‌ارشد راه‌اندازی کنیم. بیش از یک دهه تلاش مداوم، موجبات شکوفایی و بالندگی این مرکز را فراهم آورده است. در معرفی خانه شهرسازان ایران باید اشاره کرد این مرکز با اهدافی متفاوت و در راستای اشاعه و شناساندن این رشته در میان کارشناسان مختلف و همچنین ارتقای سطح علمی داوطلبان تشکیل شده و بصورت تخصصی به این امر پرداخته است.

موسسه خانه شهرسازان ایران با بهره‌گیری از اساتید مجرب و یک تیم کارآزموده، متشکل از کارشناسان خبره و نفرات برتر سالهای گذشته کنکور کارشناسی‌ارشد اقدام به برگزاری دوره‌های ویژه‌ آمادگی کنکور کارشناسی‌ارشد نموده است. در این راستا این موسسه افتخار همکاری با اساتید برجسته‌ای همچون دکتر علی یالپانیان به عنوان فردی با سابقه در زمینه‌ی تدریس و تالیف کتاب و همچنین اساتید برجسته دیگری همچون دکتر احمدی، دکتر علی­ پور، دکتر آریان، مهندس  آقاکریمی، مهندس هخامنشیان، دکتر ترقی و . . . را دارد. برای اطلاعات بیشتر از معرفی خانه شهرسازان ایران و رتبه‌های برتر خانه شهرسازان ایران کلیک کنید …

خانه شهرسازان ایران، به عنوان نخستین و بزرگترین مرکز تخصصی آموزشی شهرسازی در کشور با تکیه بر تجربه اساتید و مربیان مجرب و دانش آموخته شهرسازی و همچنین بهره‌مندی از مشاوره و رهنمون‌های رتبه‌های تک رقمی و برتر کنکور کارشناسی ارشد و دکترای شهرسازی، می‌کوشد تا علم و هنر شهرسازی را نه تنها به عنوان یک رشته تحصیلی تخصصی در مقاطع مختلف آکادمیک، بلکه به عنوان حرفه‌ای اختصاصی و منحصر به فرد در سطح مطلوب و ایده‌آل به داوطلبان و متقاضیان این رشته ارائه نماید. از این رو در این مسیر تخصصی، همواره تلاش نموده و خواهد کوشید علاوه بر بهره‌گیری از نیروهای انسانی مجرب و برتر این رشته، از برترین شیوه‌ها و نوین‌ترین ابزار و فناوری‌ها جهت انتقال دانش و آگاهی به داوطلبین مقاطع و دوره‌های مختلف استفاده نماید تا دانش آموختگان و فارغ‌التحصیلان این رشته علیرغم فراگیری این دانش و کسب مدارج تحصیلی، از فنون و شیوه‌های حرفه‌ای و مهارتی آن نیز بهره‌مند گردند.